KALİTE POLİTİKAMIZ

Anasayfa / Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ
Hizmet kalitemizi önemli ölçüde etkileyen çalışanlarımızın gerekli eğitimlerini sürekli devam ettirmek, bilgi birikimlerini artırmak ve görevlerini daha iyi yerine getirmeleri için huzurlu, tertipli, düzenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bunun sürekliliğini sağlamak.

Stratejik hedeflere ulaşmaya çalışırken personel belgelendirme alanında sorumlu olduğumuz ilgili yeterlilikler, standartlar ve yasal gerekliliklere uygun etkin ve verimli bir hizmet sunmak.

TÜRKAK akreditasyon kurallarına uyarak sistemin sürdürülebilirliğini sağlamak.

MYK yetkilendirme kurallarına uyarak personel belgelendirme hizmetlerini en üst kalitede yapılmasını sağlamak. Sürekli olarak İç Kontrol ve denetimlerimizi yaparak oluşabilecek veya mevcut hatalara önlem almak ve hızlı çözüm üretmek.

Belgelendirme sürecinde tarafsızlığın, güvenilirliğin, gizliliğin ve adaylar arasında fırsat eşitliğinin sağlaması için uygun alt yapıyı oluşturmak.

Müşterilerden gelen şikayet ve itirazları en kısa sürede çözüme kavuşturmak ve ilgili süreç hakkında müşterileri bilgilendirmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak.

Belgelendirilmiş personelin gerekli sıklıkta gözetimini aksatmadan yaparak Belgemod tarafından verilen belgenin kötüye kullanılmasını engellemek.

Tüm personellerin Kalite Politikamızı sahiplenmesini sağlayarak hızla değişen müşteri beklentilerine en doğru yoldan ulaşmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
HAKKIMIZDA
Belgemod Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Sınav Hizmetleri A.Ş. Alanında uzman kadromuzla belge almayan kimse kalmasın diye Mesleki Yeterlilik Belgelendirmelerinde kısa sürede söz sahibi olan kuruluşumuz; İnşaat , Metal, Makine , Enerji Tekstil, Mobilya, Ticaret ve Ulaştırma Sektörlerinde çalışanların belgelendirmesi, Uluslararası platforma da rekabet gücünü arttırmaya katkıda bulunabilmek amacıyla kurulmuştur.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres
İvedik OSB Ağaç İşleri Sanayi Sitesi 1360. Sok. No: 4 Ostim/Yenimahalle / ANKARA

Telefon
+90(312) 394 07 79
+90(312) 394 34 10
+90 (553) 794 07 78

E-Posta
info@belgemod.com