Sosyal Sorumluluk Projesi

Anasayfa / Sosyal Sorumluluk Projesi

Sosyal Sorumluluk Projesi

  

 

 BELGEMOD MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRME VE SINAV HİZMETLERİ A.Ş " ile "AYK YAPI KİMYASALLARI SAN VE TİC. LTD. ŞTİ." arasında, Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun belgelendirme teşvikleri kapsamında ‘’Üretici Firma Tek Nokta Başvuru Protokolü’’ imzalanmıştır. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5444 Sayılı Kanun ve tebliğlerde yer alan ‘’Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Meslekler’’ arasında olan İnşaat Boyacısı, Isı Yalıtımcısı, Seramik Karo  Kaplamacısı,  Duvarcı, İnşaat İşçisi, Alçı Sıva Uygulayıcısı, PVC Doğrama Montajcısı, Sıvacı, alanlarında Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Söz konusu Kanun kapsamında sınavlarda başarılı olan adayların sınav ve belge masrafları İşsizlik Fonundan karşılanacaktır.

 

AYK YAPI KİMYASALLARI SAN VE TİC. LTD. ŞTİ., Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olan belgelendirme faaliyetleri ile söz konusu faaliyetin uzman kişiler tarafından yapılmasını, bu sayede ülkemizdeki İnşaat Boyacısı, Isı Yalıtımcısı, Seramik Karo Kaplamacısı, Duvarcı, İnşaat İşçisi, Alçı Sıva Uygulayıcısı ve Sıvacı ustalık kalitesinin ve buna bağlı olarak profesyonellik düzeyinin artmasını hedefliyor. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında iş gücüne katkıda bulunmak, üretimde ve hizmette verimlilik sağlanması, İnşaat Boyacısı, Isı Yalıtımcısı, Seramik Karo Kaplamacısı, Duvarcı,  PVC Doğrama Montajcısı ve Sıvacı ustalarının bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK belgesi sahibi olması için AYK YAPI KİMYASALLARI SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. ile TÜRKAK’tan akredite ve MYK tarafından yetkilendirilmiş BELGEMOD MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRME VE SINAV HİZMETLERİ A.Ş ile  Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için protokol imzalamıştır.

MYK Belgesi sınavları BELGEMOD  Belgelendirme  tarafından yapılacaktır ve sınav sürecinde yazılı ve uygulama sınav ücretleri AYK YAPI KİMYASALLARI SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından karşılanacaktır. Sınavlarda başarılı olan kişiler İnşaat Boyacısı, Isı Yalıtımcısı, Seramik Karo Kaplamacısı, Duvarcı, İnşaat İşçisi, Alçı Sıva Uygulayıcısı , PVC Doğrama Montajcısı ve Sıvacı meslek alanlarında Mesleki Yeterlilik Belgesinin sahibi olacaktır.

 

 

Yukarıdaki yeterliliklerde başvuru yapan ve sınavda başarılı olan adayların sınav ücretleri İşsizlik Sigortası Fon’undan karşılanacaktır.

Başvuru Herkese Açıktır!

Müracaat: 0312 394 07 79

info@belgemod.com

HAKKIMIZDA
Belgemod Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Sınav Hizmetleri A.Ş. Alanında uzman kadromuzla belge almayan kimse kalmasın diye Mesleki Yeterlilik Belgelendirmelerinde kısa sürede söz sahibi olan kuruluşumuz; İnşaat , Metal, Makine , Enerji Tekstil, Mobilya, Ticaret ve Ulaştırma Sektörlerinde çalışanların belgelendirmesi, Uluslararası platforma da rekabet gücünü arttırmaya katkıda bulunabilmek amacıyla kurulmuştur.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres
İvedik OSB Ağaç İşleri Sanayi Sitesi 1360. Sok. No: 4 Ostim/Yenimahalle / ANKARA

Telefon
+90(312) 394 07 79
+90(312) 394 34 10
+90 (553) 794 07 78

E-Posta
info@belgemod.com